Multitool Spokey SX-ONE

Multitool Spokey SX-ONE


  •  Wymiary: 11,2 x 3,5 x 2,1 cm
  •  waga: 222 g
  •  materiał: stal nierdzewna 420 w kolorze czarnym, aluminium

Opis produktu

Narzędzie wielofunkcyjne multitool Spokey SX-ONE to kompletny zestaw niezwykle użytecznych akcesoriów, które przydadzą Ci się w domu, ogrodzie i w trakcie każdej wycieczki, posiada w zestawie końcówki do wkrętarki, które z łatwością dopasujesz do przeróżnych śrub i wkrętów, to 8-elementowy scyzoryk, który będziesz mieć zawsze przy sobie!
  • Dostępny w taryfach:

    3 900 pkt
    2 700 pkt + 24,00 zł
  • Dostawa na stację 0 zł
  • Nagroda do zamówienia na www i odbioru na stacji

Produkt chwilowo niedostępny

Szukasz sprawdzonego gadżetu, który zastąpi niezliczoną ilość narzędzi wykorzystywanych w codziennych sytuacjach? Wiemy, jak trudno jest zabierać ze sobą wszystkie niezbędne akcesoria, które mogą być przydatne w trakcie wycieczki czy jazdy samochodem. Scyzoryk Spokey SX-ONE to spektrum narzędzi w jednym, niewielkim przyrządzie, które wychodzi naprzeciw wszelkim potrzebom - stanowi podręczny multitool o bardzo szerokim zastosowaniu.

Wygodny i poręczny wybór na każdą sytuację

Spokey SX-ONE to narzędzie wielofunkcyjne, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Jest niezwykle wygodne i poręczne.  Posiada ergonomiczny kształt, wygodny uchwyt oraz niewielkie rozmiary, co zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Na skład zestawu składa się 8 elementów: szczypce Needlenose, szczypce regularne, nożyce do kabli, duży nóż z piłą, otwieracz do puszek, otwieracz do butelek, płaski śrubokręt, śrubokręt Philips.

Ponadto w zestawie wraz z multitoolem znajdują się bity, które z łatwością dopasujesz do przeróżnych śrub i wkrętów!  Takie spektrum narzędzi poradzi sobie z większością usterek, świetnie sprawdzi się w każdym samochodzie oraz jest nieoceniony podczas wycieczek i wypraw outdoorowych. To najlepszy prezent jaki możesz sprawić sobie i swoim bliskim. Narzędzia wielofunkcyjne zawsze warto mieć przy sobie, dzięki czemu będziesz gotowy na każdą ewentualność.

Ostatnio oglądane