Ariete suszarka do owoców

Ariete suszarka do owoców

od: ARIETE
  •  Moc 245 W
  •  wymiary 32 x 32 x 27 cm
  •  Waga 2,4 kg

Opis produktu

Ariete B-Dry to kompaktowa i zaawansowana suszarka do owoców, warzyw, grzybów, ziół, a nawet mięs. Idealnie łączy smak ze zdrową i lekką kuchnią, oraz pozwala na naturalne zakonserwowanie żywności. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na długie przechowywanie produktów spożywczych, ale również na zachowanie ich naturalnego smaku – bez żadnych ulepszaczy.

  • Wybierz taryfę:

  • Dostawa na stację 0 zł
  • Nagroda do zamówienia na www i odbioru na stacji

Doskonały przepływ temperatury

Dzięki równomiernemu rozkładowi ciepła oraz regulowanej temperaturze w przedziale 35°C - 70°C, suszarka Ariete zapewnia dokładne odparowanie wody, a jednocześnie utrzymanie optymalnego poziomu soli mineralnych i witamin w żywności.

Całkowita kontrola

Ariete B-dry zostało wyposażone w precyzyjne i wygodne pokrętło regulacji temperatury, które pozwala na swobodny dobór odpowiednich ustawień do Twoich aktualnych potrzeb. Suszarka posiada aż osiem idealnie wybranych poziomów mocy, które dla jeszcze większej kontroli - zostały zaprogramowane co 5 °C.

Duża pojemność

Urządzenie posiada 5 poziomów suszenia o średnicy 32 cm, co zapewnia aż 1,5 m2 powierzchni do przygotowywania Twoich smakołyków. Dzięki odległości między poziomami, wynoszącej 6,5 cm – nie musisz martwić się o brak wystarczającej przestrzeni. Wszystkie elementy urządzenia są niezwykle proste w demontażu i czyszczeniu. Kosze na żywność wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką i są gotowe do następnego użycia. Dzięki modułowej konstrukcji są również niezwykle proste w przechowywaniu i na zajmą w Twoim domu zbyt wiele miejsca. 

Ostatnio oglądane