Rejestracja

Witamy na lotosnavigator.pl! Nie masz jeszcze konta Navigator? Aby je utworzyć i otrzymać dostęp do informacji o punktach i nagrodach oraz zamawiać je online – wypełnij poniższy formularz.

Typ Karty
+48
Dozwolone tylko polskie numery telefonu
Zapoznaj się z Regulaminem programu Navigator:
Zgody na powiadomienia:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LOTOS Paliwa Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących, na podane poniżej formy kontaktu

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych:

Administratorem danych osobowych uczestników Programu LOTOS Navigator jest LOTOS Paliwa Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, e-mail: info@lotosnavigator.pl, tel.: 801 345 678 lub 58 326 43 00. Kontakt do inspektora ochrony danych e-mail: iod@lotospaliwa.pl. Zebrane dane będą przetwarzane w celu realizacji umowy na świadczenie usług objętych Programem LOTOS Navigator oraz w celach marketingowych związanych z Programem. W celu dostosowania komunikatów marketingowych do potrzeb i zainteresowań uczestnika możemy stosować mechanizmy oparte na profilowaniu. Każda osoba ma prawo: dostępu do swoich danych, sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz sprzeciwu na ich przetwarzanie. Pełna informacja na temat przetwarzania danych oraz praw osób, których dane dotyczą, znajduje się w Regulaminie Programu dostępnym: na stronie www.lotosnavigator.pl, w aplikacji mobilnej oraz na stacji paliw LOTOS.